Luty 2024

Ograniczenia w zwiedzaniu Muzeum

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8 - 29 lutego 2024 roku, z powodu trwających prac montażowych nowej wystawy, z użytku zostaną wyłączone Pawilon X i Pawilon Ogólny, wraz ze znajdującymi się na nich wystawami. Zapraszamy na pełne oprowadzanie od 1 marca 2024 roku.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Niezłomni - Niezapomniani

PROGRAM WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z OBCHODAMI NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

„NIEZŁOMNI – NIEZAPOMNIANI”

Historyczna Gra Terenowa "Raport z Mokotowa" - zakończone zapisy

Historyczna Gra Terenowa "Raport z Mokotowa" przybliża historię więzienia na Rakowieckiej i skierowana jest przede wszystkim do uczniów warszawskich szkół oraz harcerzy. Gra poświęcona jest głównie okresowi 1944-1956 oraz upamiętnieniu Żołnierzy Wyklętych i realizowana będzie na terenie Muzeum przy ul. Rakowieckiej 37 w dniu 26 lutego 2024.

Zapisy do udziału w Historycznej Grze Terenowej "Raport z Mokotowa" zakończyły się.