Nasz zespół

Nasz zespół

AA

Jacek Pawłowicz
Sawicka_dobre.jpg
Frankowska_dobre.jpg
Agieszka_Grabowska_edited.jpg
Owczarska_dobre.jpg

p.o.Dyrektora Muzeum 

Jacek Marian Pawłowicz

tel.: 22 547 96 00

e-mail:  sekretariat@muzeumrakowiecka37.pl

Sekretariat

Ilona Sawicka

tel.: 22 547 96 00

e-mail: i.sawicka@muzeumrakowiecka37.pl

               sekretariat@muzeumrakowiecka37.pl

Główny Księgowy

Małgorzata Frankowska

tel.: 22 547 96 03

e-mail: m.frankowska@muzeumrakowiecka37.pl

 

Kierownik Administracji

Agnieszka Grabowska

tel.: 22 547 96 06

e-mail: a.grabowska@muzeumrakowiecka37.pl

 

Kierownik Działu Zbiorów

Kinga Owczarska

tel.: 22 547 96 16

e-mail: k.owczarska@muzeumrakowiecka37.pl

Maciek Nowak Kreyer.jpg
Wroblewski_dobre.jpg
TManiewski_edited.jpg

Kierownik Działu Edukacji

Maciej Nowak-Kreyer  

tel.: 22 547 96 12

e-mail: m.nowak-kreyer@muzeumrakowiecka37.pl

Kierownik Sekcji Edukacyjnej

Maria Bogusz

tel.: 22 547 96 07

e-mail: m.bogusz@muzeumrakowiecka37.pl

Kierownik Sekcji Obsługi Ekspozycji

Michał Gruszczyński

tel. 22 547 96 10

e-mail: m.gruszczynski@muzeumrakowiecka37.pl

 

Kierownik Samodzielnej Sekcji

Informacji, Promocji i Wydawnictw

Jarosław Wróblewski

tel.: 22 547 96 13

e-mail: j.wroblewski@muzeumrakowiecka37.pl

Samodzielne Stanowisko ds. projektów plastycznych

Tomasz Maniewski

e-mail: t.maniewski@muzeumrakowiecka37.pl

Maria Bogusz.JPG
Michał Gruszczyński.jpg