Nasz zespół

Nasz zespół

Przejście do trybu dużego kontrastu

AA

Filip_Musiał.jpg

Dyrektor Muzeum

Filip Musiał

tel.: 22 547 96 00

e-mail:  sekretariat@muzeumrakowiecka37.pl

Jacek Pawłowicz

Wicedyrektor Muzeum ds. Kolekcji

Jacek Marian Pawłowicz

tel.: 22 547 96 00

e-mail:  sekretariat@muzeumrakowiecka37.pl

Sekretariat

Monika Archacka

tel.: 22 547 96 00

e-mail: sekretariat@muzeumrakowiecka37.pl

Anita_Skulska.jpg
Agieszka_Grabowska_edited.jpg
Wroblewski_dobre.jpg
TManiewski_edited.jpg

Główny Księgowy

Anita Skulska

tel.: 22 547 96 03

e-mail: a.skulska@muzeumrakowiecka37.pl

 

Kierownik Administracji

Agnieszka Grabowska

tel.: 22 547 96 06

e-mail: a.grabowska@muzeumrakowiecka37.pl

 

Kierownik Samodzielnej Sekcji

Informacji, Promocji i Wydawnictw

Jarosław Wróblewski

tel.: 22 547 96 13

e-mail: j.wroblewski@muzeumrakowiecka37.pl

Samodzielne Stanowisko ds. projektów plastycznych

Tomasz Maniewski

e-mail: t.maniewski@muzeumrakowiecka37.pl

Owczarska_dobre.jpg

Kierownik Działu Zbiorów

Kinga Owczarska

tel.: 22 547 96 16

e-mail: k.owczarska@muzeumrakowiecka37.pl

DSC03170_edited.jpg

Kierownik Działu Edukacji

Maciej Nowak-Kreyer  

tel.: 22 547 96 12

e-mail: m.nowak-kreyer@muzeumrakowiecka37.pl

Maria Bogusz.JPG
Michał Gruszczyński.jpg

Kierownik Sekcji Edukacyjnej

Maria Bogusz

tel.: 22 547 96 07

e-mail: m.bogusz@muzeumrakowiecka37.pl

Kierownik Sekcji Obsługi Ekspozycji

Michał Gruszczyński

tel. 22 547 96 10

e-mail: m.gruszczynski@muzeumrakowiecka37.pl