top of page

NOCNE ZWIEDZANIE RAKOWIECKIEJ 37


ZAPRASZAMY NA NOCNE ZWIEDZANIE

19 listopada o godzinie 21.00 będzie można zobaczyć dawny Areszt Śledczy przy – RAKOWIECKIEJ 37 w niezwykłej scenerii. Mroczna przeszłość Więzienia Mokotowskiego spowitą nocną ciemnością. Długie kręte korytarze prowadzące wśród miejsc niewyobrażalnego okrucieństwa i niewyobrażalnego heroizmu zarazem. Uczestnicy prowadzeni przez przewodnka odbędą skłaniającą do zadumy, ale i emocjonującą wędrówkę.

Serdecznie zapraszamy!


Uczestników zapraszamy 19 listopada pod bramę Muzeum. Wyruszymy punktualnie o 21.00. Na zwiedzanie prosimy zarezerwować sobie ok. 2 godzin. Wstęp do muzeum jest bezpłatny! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia kierowane mailowo na adres: edukacja@muzeumrakowiecka37.pl. W tytule maila prosimy napisać NOCNY SPACER. Zapisy trwać będą do 18 listopada 2021 roku, lub wyczerpania miejsc.

Spacer przewidziany jest tylko dla osób pełnoletnich. Każdy uczestnik musi mieć włąsną latarkę. Równocześnie informujemy, że zgodnie z wymaganiami sanitarnymi w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje noszenie maseczek zasłaniających nos i usta. Uczestnicy Spaceru zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu Zwiedzania Muzeum.

104 wyświetlenia
bottom of page