Ograniczenia w zwiedzaniu Muzeum

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8 - 29 lutego 2024 roku, z powodu trwających prac montażowych nowej wystawy, z użytku zostaną wyłączone Pawilon X i Pawilon Ogólny, wraz ze znajdującymi się na nich wystawami. Zapraszamy na pełne oprowadzanie od 1 marca 2024 roku.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Ograniczenia w zwiedzaniu Muzeum

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zwiedzania innych wystaw znajdujących się na terenie Muzeum: „Z kolekcji Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL”, „Solidarność Walcząca” i „Pluskwy w hotelu, cień na ulicy. Tajne techniki PRL-owskiej bezpieki”.
Muzeum otwarte:
🔹wtorek – niedziela 10.00-18.00; ostanie wejście o godz. 16.00.
🔹wtorek – piątek; obowiązują zapisy. Zwiedzanie możliwe jest po wcześniejszym potwierdzeniu wybranego terminu ze strony Muzeum.
🔹sobota – niedziela – zwiedzanie odbywa się bez wcześniejszych zapisów, wejścia o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00. Zapisy obowiązują tylko w przypadku grup powyżej 10 osób.
ZAPISY NA ZWIEDZANIE:
☎️ Tel. (22) 547 96 07